Nasze auta

(+48) 690 424 285


999,- / doba

Muscle car

Dodge Challenger 6.4


Challenger to prawdziwy „Muscle Car” ponad 5 metrów długości i blisko 2 szerokości. Waży przy tym prawie 2 tony, a pod maską znajduję się potężny silnik 6.4 Hemi V8 492KM.
899,- / doba

Hot hatch

BMW M2 Competition


Samochód zbudowany dla kierowcy i wokół kierowcy? Zdecydowanie BMW M2 Competition! Realizuje więcej niż 100% założeń dla auta, które ma być szybkie, zwinne, posłuszne kierowcy, efektywne i efektowne jednocześnie.
799,- / doba

Muscle car

Ford Mustang GT


Legenda i ikona motoryzacji. Sprawdź możliwości potężnego silnika V8
549,- / doba

Hot hatch

Hyundai i30N


Hyundai i30 N Perfomance z odświeżonym wyglądem, nową ośmiobiegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (N DCT) oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.
469,- / doba

Premium

BMW 520 xDrive


BMW serii 5 to Synonim Nowoczesnej Limuzyny Biznesowej. Dynamiczny i Elegancki Wygląd Doskonale Spełnia Wymogi Stawiane Samochodom Tej Klasy.Priorytetem jest dla nas zapewnienie klientom absolutnie najlepszych modeli luksusowych samochodów. Nasza flota składa się wyłącznie z aut w doskonałym stanie technicznym, które wyglądają jakby dopiero co wyjechały z salonu. Oferujemy wynajem modeli BMW, Porsche, Dodge Challengera, Fordów Mustang i AUDI. Pomożemy wybrać odpowiedni samochód do potrzeb i upodobań każdego klienta.

Nasza wypożyczalnia poleca Dodge Challegera 6.4, mierzącego 5 metrów w długości i 2 metry w szerokości, tym, którzy chcą poznać, co to prawdziwy Muscle Car. Wynajem Froda Mustang GT 2019 zapewni niezapomniane przeżycia w kultowym, sportowym samochodzie. Miłośnikom mocnych silników i szybkiej jazdy nasza wypożyczalnia proponuje BMW M2 Competition. Porsche 911 Turbo S to klasa sama w sobie – klienci mogą sami przekonać o możliwościach, jakie daje 6-cylintrowy silnik generujący 560 km. Jesteśmy zlokalizowani w Poznaniu, jednak dostarczamy auta na teren całej Polski.Wstaw swoje auto do naszej wypożyczalni


Marzy Ci się jazda szybkimi samochodami? Jesteś rozsądny i nie kupisz takiego samochodu ze względu na szybki spadek jego wartości? Wypożyczalnia samochodów sportowych Kierownicy z dumą prezentuje Program Współpracy. Napisz i zapytaj o szczegóły

Rezerwacja