Wynajem krótkoterminowy

(+48) 690 424 285

Krótkoterminowy wynajem samochodów sportowych, to usługa skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych, których interesuje wypożyczenie samochodu na okres od 12 godzin do miesiąca. Taka opcja wynajmu samochodów jest bardzo popularna szczególnie w dużych miastach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują samochód na weekend, czy urlop.

Wynajem krótkoterminowy - dla kogo?

Stałe śledzenie trendów rynku najmu samochodów, pozwala nam dostosować ofertę to potrzeb klientów. Z usługi wynajmu krótkoterminowego korzystają przede wszystkim:

 • Osoby nieposiadające własnego samochodu - dla tej grupy korzystanie z oferty wypożyczalni jest szczególnie atrakcyjne finansowo, osoby te nie muszą bowiem ponosić kosztów utrzymania pojazdu.
 • Klienci, których prywatne auto jest w naprawie - w tym przypadku usługa wynajmu zawsze będzie korzystniejsza od taksówek.
 • Przedsiębiorcy - Poszukują oni nowoczesnych pojazdów dla swoich pracowników w delegacji lub dla gości. Firma korzysta wówczas z samochodów spełniających wszelkie współczesne standardy bezpieczeństwa i komfortu, nie ponosząc przy tym kosztów utrzymania własnej floty.
 • Turyści - potrzebują pojazdu dla efektywniejszego zwiedzania. Decydują się na tę formę korzystania z pojazdu z uwagi na maksymalnie uproszczony proces obsługi i minimum formalności.
 • Indywidualni klienci - najem krótkoterminowy zaspokaja ich potrzeby w zakresie organizacji uroczystości, realizacji sesji zdjęciowych, czy nagraniowych.
 • Pasjonaci motoryzacji - niektóre osoby chcą po prostu przetestować dany model. Sytuacja ta dotyczy zwłaszcza ekskluzywnych samochodów (często auta wynajmowane są w charakterze prezentu urodzinowego lub na wieczór kawalerski).

Wynajem krótkoterminowy samochodów sportowych - korzyści

Korzystanie z usług wynajmu krótkoterminowego samochodów sportowych ma wiele zalet, między innymi:

 • możliwość użytkowania nowego samochodu,
 • bez zbędnych formalności,
 • brak konieczności dbania o przeglądy czy ubezpieczenie – robimy to za Ciebie,
 • przejrzyste warunki wynajmu
 • okazja na dobrą zabawę, dzięki przejażdżce wyjątkowym autem.

Wynajem samochodów - Kierownicy Poznań

Skorzystanie z usługi wynajmu krótkoterminowego wypożyczalni samochodów sportowych Kierownicy, zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy m.in. Dodgem Challengerem wyposażonym w 492-konny silnik V8 wyprodukowany w technologii HEMI. W niewielu sytuacjach da się poczuć takie emocje, jak podczas przejażdżki tym legendarnym modelem. Wypożyczalnia samochodów Kierownicy dysponuje również takim autem jak Ford Mustang GT, oraz pojazdami spod znaku BMW czy Audi. Nieważne, czy potrzebujesz samochód na ślub, do pracy, czy po prostu chcesz się dobrze zabawić. U nas znajdziesz to, czego szukasz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno wynajmu krótkoterminowego!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego.

Rezerwacja