Wynajem długoterminowy

(+48) 690 424 285

Długoterminowy wynajem samochodów sportowych jest doskonałą alternatywą dla zakupu pojazdu na raty i klasycznego leasingu. Umożliwia rozbudowanie floty tak, by była ona w pełni dostosowana do indywidualnych preferencji. Integralną częścią usługi wynajmu długoterminowego, jest pomoc opiekuna, pełen pakiet ubezpieczeń oraz obsługa serwisowa. Nasi specjaliści dokonają skrupulatnej analizy najkorzystniejszej oferty flotowej, dzięki czemu Klient będzie miał pełną kontrolę nad optymalizacją kosztów oraz dostęp do monitoringu floty. W swoim podejściu jesteśmy niezwykle elastyczni, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne. Nie pobieramy kaucji, a dla wygody klienta formalności ograniczyliśmy do minimum. Rezerwacji można dokonać on-line.

Wynajem długoterminowy - dla kogo?

Przedsiębiorcy skłaniają się ku ofercie najmu długoterminowego samochodów, dzięki bardzo przejrzystym zasadom. Cały proces jest bardzo prosty i ma kilka walorów, które stawiają go ponad standardowym leasingiem. Wynajem długoterminowy nie obniża zdolności kredytowej klienta, nie ma też konieczności wpłaty własnej. Po zakończeniu okresu obowiązywania umowy nie trzeba wykupić pojazdu. Samochody w abonamencie są doskonałą opcją dla osób, które nie mają własnego pojazdu, jednak okazjonalnie chciałyby z niego skorzystać.

Wynajem długoterminowy samochodów sportowych - korzyści

Niewątpliwą korzyścią długoterminowego wynajmu samochodów jest możliwość użytkowania nowych aut prosto z salonu. Wszystkie samochody dostępne w Naszej wypożyczalni po określanym czasie są wymieniane na nowe autami. Zaletami wynajmu długoterminowego są również:

  • minimum formalności,
  • stałe comiesięczne opłaty (można je ująć w kosztach uzyskania przychodu)
  • niższe opłaty niż w przypadku leasingu
  • możliwość zawarcia pakietu serwisowego i wymiany ogumienia w cenie,
  • brak wpływu wynajmu długoterminowego na zdolność kredytową
  • możliwość dysponowania autem, bez konieczności występowania jako właściciel

Wynajem długoterminowy a leasing

Te dwa pojęcia nie są tożsame. Leasing bazuje na umowie kredytowej. Klient musi więc przejść pozytywną weryfikację zdolności kredytowej w danej instytucji finansowej. Opłaty są zmienne, co utrudnia dokładne szacunki dotyczące ostatecznego kosztu inwestycji.

W przypadku wynajmu długoterminowego nic nie obciąża zdolności kredytowej klienta. Nie trzeba wnosić opłaty wstępnej, a koszt wynajmu można z powodzeniem wliczyć w koszty firmowe. W odróżnieniu od leasingu opłaty comiesięczne są stałe przez cały okres trwania umowy.

Oferta auta na abonament swoją formą przypomina leasing, jednak ma tę przewagę, że nie obniża zdolności kredytowej. Z oferty najmu korzystają w równym stopniu osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Wynajem długoterminowy samochodów - Kierownicy Poznań

Wypożyczalnia samochodów sportowych Kierownicy oferuje możliwość wynajmu długoterminowego dla osób, które chcą cieszyć się z jazdy luksusowym autem, takim jak Dodge Challenger wyposażony w 492-konny silnik V8, ekskluzowny Ford Mustang GT, czy też samochodami sportowymi spod znaku BMW lub Audi bez konieczności brania samochodu w leasing. Dzięki usłudze wynajmu długoterminowego nie musisz obawiać się kosztów - są one stałe i przywidywalne. Ominiesz również problemy z późniejszą sprzedażą samochodu - po prostu oddajesz go do salonu, a my dostarczamy Ci nowy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu długoterminowego!

Sprawdź również naszą ofertę wynajmu krótkoterminowego.

Rezerwacja