(+48) 690 424 285

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania:

1Czy muszę wpłacać kaucję?
Tak, dla wszystkich aut wymagamy kaucji, która jest ustalana indywidualnie. Kaucja zwracana jest od razu po zakończonym wynajmie.
2Jakie są limity kilometrów w czasie najmu?
Limit kilometrów, jest zależny od długości najmu. Dzienny limit jest liczony sumarycznie, więc jednego dnia możesz zrobić więcej kilometrów niż przewiduje dzienny limit. Oferujemy również pakiety zwiększające limity w korzystnych cenach.
3Czy można oddać brudny samochód, lub z mniejszą ilością paliwa?
Oczywiście, można zwrócić brudne auto. Usługa czyszczenia to koszt od 50zł do 400zł w przypadku potrzeby prania tapicerki.
4Czy samochodem mogę wyjeżdżać za granicę?
Jak najbardziej jest to możliwe. Jednak tylko po wcześniejszym pisemnym potwierdzeniu i jedynie na teren krajów Unii Europejskiej.
5Czy można negocjować cenę za najem?
Tak :) przy dłuższych wynajmach jest taka możliwość. Przewidujemy również rabaty lojalnościowe dla naszych stałych klientów, lub za polecenia naszej wypożyczalni.
6Kto może kierować wynajętym pojazdem
Pojazdem może kierować tylko osoba wpisana na Umowę Najmu. Jeżeli chcesz wpisać dodatkowego kierowcę, również istnieje taka możliwość.
7Co w przypadku jeżeli uszkodziłem pojazd bądź miałem wypadek?
W takim przypadku należy nas niezwłocznie poinformować o zainstniałym zdarzenie bez względu na porę dnia czy nocy. Pomożemy wezwać policję oraz napisać oświadczenie dla Ubezpieczalni. Nasze samochody są objęte ubezpieczeniem AC, OC oraz NNW, jednak udział własny w szkodzie wynosi do 10 000 zł. Oznacza to, że do takiej kwoty Najemca pokrywa koszty naprawy, bądź serwisu. Jeżeli wypadek zdarzył się nie z Twojej winy, całość napraw jest pokrywana z Polisy Ubezpieczeniowej.
8Czy przysługuje mi auto zastępcze w przypadku awarii bądź wypadku?
Tak, każdorazowo jeżeli wynajęte auto nie nadaje się do dalszej jazdy, zapewniamy Ci auto zastępcze z naszej floty o podobnych parametrach technicznych. Co jeżeli zaświeci się komunikat o błędzie, lub informacja o zbliżającym się serwisie? Należy nas o tym niezwłocznie poinformować. Przeanalizuje sytuację i w przypadku takiej potrzeby zapewnimy auto zastępcze o podonych parametrach.
9Czy istnieje możliwość przedłużenia najmu, lub co się stanie kiedy się spóźnię?
Istnieje możliwość przedłużenia najmu, zawsze w przypadku kiedy auto w danym terminie nie posiada innych rezerwacji, ale tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W przypadku kiedy masz się spóźnić daj nam odpowiednio wcześniej znać, a na pewno się dogadamy :)
10Czy autem mogę uczestniczyć w wyścigach, wjechać na tor, lub uczestniczyć w zlotach?
Nie. Ubezpieczyciel nie pokrywa szkód powstałych na torach wyścigowych, podczas zlotów i wyścigów drogowych w związku z czym jest kategoryczny zakaz użytkowania wynajętych aut w taki sposó
11Czy istnieje możliwość wynajmu długoterminowego lub stworzenie indywidualnej oferty?
Tak, w tym celu proszę sie kontaktować mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy biura.
12Kiedy można się z nami kontaktować w sprawie wynajmu?
Pod telefonem jesteśmy dostępni codziennie od godziny 8 do 19. Po godzinach pracy można do na napisać wiadomość SMS i jeżeli tylko będziemy mieli taką możliwość to oddzwonimy.

Dlaczego warto
nam zaufać?


Rezerwacja